مراقبت‌های بعد از میکرونیدلینگ و لیفتینگ با نخ/ مراقب باشید تبخال نزنید!
۰۸ امرداد ۱۳۹۵

مراقبت‌های بعد از میکرونیدلینگ و لیفتینگ با نخ/ مراقب باشید تبخال نزنید!

میکرونیدلینگ، روشی برای تحریک کلاژن‌سازی به منظور جوان‌سازی یا ترمیم پوست است. پس از انجام این کار، روی پوست صورت یا سر، مصرف مکرر اسپری آب فوق اسیدی توصیه می‌شود. روی صورت از کرم‌های ترمیم‌کننده تجویزی نیز استفاده کنید.


میکرونیدلینگ، روشی برای تحریک کلاژن‌سازی به منظور جوان‌سازی یا ترمیم پوست است. پس از انجام این کار، روی پوست صورت یا سر، مصرف مکرر اسپری آب فوق اسیدی توصیه می‌شود. روی صورت از کرم‌های ترمیم‌کننده تجویزی نیز استفاده کنید. گاهی ممکن است برای شما قرص ضد تب‌خال هم به‌منظور پیشگیری از بروز تبخال، تجویز شود. استفاده از ضدآفتاب حدود ۲۴ ساعت بعد از میکرونیدلینگ فراموش نکنید.

 

لیفتینگ با نخ هم روشی برای درمان افتادگی پوست قسمت‌های مختلف پوست است. بعد از انجام این کار، از استعمال آب به سوراخ‌های ایجادشده به مدت ۴۸ ساعت پرهیز کنید و مصرف آنتی‌بیوتیک‌های تجویزشده توسط پزشک را مد نظر قرار دهید. رسیدن به نتیجه مطلوب ممکن است ۲ ماه زمان لازم داشته باشد. بنابراین عجله نکنید. تورم تا ۲ روز بعد از عمل نرمال است و حتی ممکن است در نقاطی هم کبودی به وجود بیاید. اگر مشکل خاصی طی روزهای بعد از عمل لیفت با نخ داشتید، لازم است با پزشک خود تماس بگیرید و ویزیت شوید.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=9481

افزودن نظر