چند راه ساده برای از بین بردن بوی بد پاها
۲۳ فروردین ۱۳۹۵

چند راه ساده برای از بین بردن بوی بد پاها

بهترین راه برای جلوگیری از بوی بد پاها، این است که همیشه پاها را خشک نگه دارید. توصیه برخی متخصصان این است که بعد از حمام کردن، پودر ضد قارچ به پاها بزنید، حوله را کاملا دور پاها بپیچید و حواس‌تان باشد که بخشی از حوله حتما بین انگشتان پاها قرار بگیرد.


بهترین راه برای جلوگیری از بوی بد پاها، این است که همیشه پاها را خشک نگه دارید. توصیه برخی متخصصان این است که بعد از حمام کردن، پودر ضد قارچ به پاها بزنید، حوله را کاملا دور پاها بپیچید و حواس‌تان باشد که بخشی از حوله حتما بین انگشتان پاها قرار بگیرد. این کار، قارچ‌های بوی‌زا را از پاها دور می‌کند و از طرف دیگر پاها را خشک نگه می‌دارد.


برخی افراد فکر می‌کنند که جوراب پوشیدن یا نپوشیدن هیچ اهمیتی ندارد، اما استفاده از جوراب واقعا برای از بین بردن بوی بد پاها موثر است. وقتی که جوراب نمی‌پوشید، دیگر هیچ واسطه‌ای وجود ندارد که عرق طبیعی پاها را به خودش جذب کند. وقتی این عرق بین انگشتان پاها و داخل کفش باقی می‌ماند، نباید انتظار چیزی دیگری جز بوی بد را داشته باشید! اگر به هر دلیلی قرار است که کفش بدون جوراب بپوشید، حتما از محصولات ضدعرق برای کف و بین انگشتان پاها استفاده کنید.


شاید عجیب به نظر برسد، اما برخی متخصصان توصیه می‌کنند که قبل و بعد از پوشیدن کفش‌ها، مقداری پودر بچه داخل آن‌ها بریزید. بعد هم کفش را در جایی بگذارید که هوا بخورد. این کار می‌تواند در کاهش بوی بد پاها واقعا موثر باشد.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=8410

افزودن نظر