تظاهر به ارگاسم برای پنهان کردن انزال زودرس
۰۴ آبان ۱۳۹۴

تظاهر به ارگاسم برای پنهان کردن انزال زودرس

بر اساس بررسی‌های محققان، مردانی که تظاهر به ارگاسم می‌کنند، اغلب با ترکیبی از ناله کردن و تغییرات در حرکات فیزیکی این کار را انجام می‌دهند.


بر اساس بررسی‌های محققان، مردانی که تظاهر به ارگاسم می‌کنند، اغلب با ترکیبی از ناله کردن و تغییرات در حرکات فیزیکی این کار را انجام می‌دهند. البته دلایلی پشت این تظاهر به ارگاسم وجود دارند که باید آن‌ها را جدی گرفت.

اطلاعات متخصصان نشام می‌دهد که مردان به‌طور متوسط به حدود ۷ دقیقه زمان نیاز دارند تا از مرحله دخول به مرحله ارگاسم برسند؛ اما بعضی از مردان که احساس می‌کنند ارگاسمشان به تاخیر افتاده است، تصمیم می‌گیرند که تظاهر به ارگاسم کنند و از این طریق رابطه جنسی را تمام کنند.

یکی از متخصصان دانشگاه ایلینویز شیکاگو معتقد است که بعضی از مردان هم از تظاهر به ارگاسم برای توجیه کردن یا پنهان کردن انزال زودرس استفاده می‌کنند. ضمن این‌که بعضی از مردان که نعوظ‌شان را در طول رابطه جنسی از دست می‌دهند یا احساس می‌کنند که توانایی رسیدن به ارگاسم را ندارند، ترجیح می‌دهند که تظاهر به ارگاسم کنند، به‌جای این‌که درباره مشکلی که دارند با همسرشان صحبت کنند تا ببینند چرا با این مسئله روبه‌رو شده‌اند.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=5769

افزودن نظر