بازیگرانی که در سال 2017 پرده از بیماری خود برداشتند!
۳۰ بهمن ۱۳۹۶

بازیگرانی که در سال ۲۰۱۷ پرده از بیماری خود برداشتند!

زوسیا مامیت، ستاره فیلم دختران، در ماه فوریه اعلام کرد که به مدت ۶ سال بود که دردی در ناحیه لگن داشته و پزشکان نمی‌توانستند علت آن را تشخیص دهند. او گفت: مدت هاست که بدترین درد شبیه به عفونت ادراری را تحمل می‌کنم. سرانجام پس از آزمایشات بسیار مشخص شد که مشکل او ناشی از ناهنجاری به وجود آمده در عضلات کف لگن می‌باشد که از هر ۳ خانم یک نفر ممکن است به آن دچار شوند.


جان مایر (John Mayer)


این خواننده معروف در دسامبر ۲۰۱۷ به دلیل التهاب آپاندیس در بیمارستان بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت. گروه موسقی او به نام Dead & Company گفتند که "آپاندیس عفونی او خارج شده است و حالش خوب است." 


ماریا منونوس (Maria Menounos)


این مجری تلویزیونی پس از چکاپی ساده متوجه شد که توموری به اندازه یک توپ گلف در سر دارد که بر روی اعصاب صورت او فشار وارد می‌کند. در ژوئن ۲۰۱۷، وی تحت عمل جراحی قرار گرفت و ۹۹.۹ درصد از تومور خارج شد. او گفت: به گفته پزشکان فقط ۶ تا ۷ درصد احتمال بازگشت تومور وجود دارد اما من هر روز به این شانس فکر می‌کنم.


اُلیویا نیوتون جان (Olivia Newton-John)


در ماه مه ۲۰۱۷، اُلیویا به دنبال به تعویق انداختن کنسرت خود، اعلام کرد که به سرطان پستان مبتلا است و این سرطان بر اثر متاستاز به استخوان لگن رسیده است. این برای دومین بار است که این هنرمند با سرطان مبارزه می‌کند. او درباره چگونگی درمان بیماری گفت: من پس از مشورت با تیم پزشکی‌ام و مرکز تحقیقاتی خودم در ملبورن استرالیا، درباره روش درمان سرطان تصمیم گرفتم.


زوسیا مامیت (Zosia Mamet)


ستاره فیلم دختران، در ماه فوریه اعلام کرد که به مدت ۶ سال بود که دردی در ناحیه لگن داشته و پزشکان نمی‌توانستند علت آن را تشخیص دهند. او گفت: مدت هاست که بدترین درد شبیه به عفونت ادراری را تحمل می‌کنم. سرانجام پس از آزمایشات بسیار مشخص شد که مشکل او ناشی از ناهنجاری به وجود آمده در عضلات کف لگن است که از هر ۳ خانم یک نفر ممکن است به آن دچار شوند. این مشکل باعث بروز بی‌اختیاری ادراری، تکرر ادرار، نزدیکی دردناک و سوزش واژینال می‌شود. فیزیوتراپی به درمان این مشکل بسیار کمک می‌کند.
 

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=13811

افزودن نظر