اخبار پزشکی - پنجشنبه 96/11/26
۲۵ بهمن ۱۳۹۶

اخبار پزشکی - پنجشنبه ۹۶/۱۱/۲۶


ستاره سریال دروغگوهای کوچک زیبا، از بیماری‌ای که باعث اضافه وزن چشمگیر او شده بود پرده برداشت. او گفت "من در عرض ۲ ماه ۳۱ کیلو اضافه وزن پیدا کردم. واکنش مردم برایم خیلی آزار دهنده بود. برخی می‌گفتند باردار هستم برخی با عصبانیت از بد شدن هیکلم گلایه می‌کردند. درنهایت متوجه شدم که به سندروم تخمدان پلی‌کیستیک مبتلا هستم و تعییرات هورمونی باعث بروز این اضافه وزن شده است".

 

استفاده از سیر یکی از بهترین روش‌های درمانی برای از بین‌بردن چربی‌های روی پلک است. عصاره سیر به طور طبیعی باعث کاهش کلسترول و فشار خون می‌شود و در مقایسه با داروهای شیمیایی که برای رفع این نوع بیماری‌ها استفاده می‌شوند بدون عوارض جانبی و بی‌خطر هستند. شما می‌توانید روزانه ۲ یا ۳ حبه سیر با شکم خالی بخورید.

همیشه برای راضی نگه داشتن دیگران باید از خود واقعی‌مان فاصله بگیریم. همین موضوع کم‌کم شادی را از ما می‌گیرد. ممکن است در ابتدا کار سختی باشد اما زمانی که خود خودمان باشیم شادی را احساس می‌کنیم. پس برای داشتن یک زندگی شاد، از خودِ واقعی‌تان فاصله نگیرید!

هنگام تهیه دسر دلخواه خود، مراقب اندازه آن باشید و کیک، تارت و کلوچه‌های‌های کوچک بپزید. حتی اگر کیک‌های پخته یا یک دسر‌های مشابه را در قالب‌های بزرگ درست می‌کنید، محصول نهایی را به قطعات کوچک برش بزنید. هنگام سرو کردن کلوچه‌ها و یا کیک‌ها هم از کمی پودر دارچین یا پودر کاکائو به جای پودر شکر استفاده کنید.

۴ قاشق چای‌خوری مخمر آبجو را با ۳ قاشق سوپ¬خوری آب ولرم مخلوط کنید، خمیر به‌دست آماده را به مدت نیم¬ساعت کنار بگذارید تا استراحت کند، ابتدا موها را کمی خیس کنید و این مخلوط را به ریشه موها بزنید و ماساژ دهید و بگذارید ماسک ضدریزش مو، حدود نیم ساعت روی موهای¬تان بماند و سپس با آب فراوان بشویید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب، سه ماه و هفته¬ای یکبار از این ماسک مو استفاده نمایید.
 

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=13800

افزودن نظر