یک ماسک شگفت‌انگیز برای پیشگیری از ریزش مو
۲۶ بهمن ۱۳۹۶

یک ماسک شگفت‌انگیز برای پیشگیری از ریزش مو

۴ قاشق چای‌خوری مخمر آبجو را با ۳ قاشق سوپ‌خوری آب ولرم مخلوط کنید، خمیر به‌دست آماده را به مدت نیم ساعت کنار بگذارید تا استراحت کند، ابتدا موها را کمی خیس کنید و این مخلوط را به ریشه موها بزنید و ماساژ دهید و بگذارید ماسک ضدریزش مو، حدود نیم ساعت روی موهای‌تان بماند و سپس با آب فراوان بشویید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب، سه ماه و هفته‌ای یکبار از این ماسک مو استفاده نمایید.


اگر اخیرا متوجه ریزش موی غیر عادی شده‌اید، زمان را از دست ندهید. روش‌های درمانی متعددی برای مبارزه با ریزش مو وجود دارد که برخی از آنها در منزل قابل انجام هستند. در اینجا طرز تهیه یک ماسک موی طبیعی ضدریزش مو را آموزش می‌دهیم.


ماسک‌های طبیعی ضدریزش مو چگونه اثر می‌کنند؟


ریزش موها معمولا ناشی از کمبود ویتامین‌ها و املاح معدنی است. کافی است از ماسکی که مواد تشکیل‌دهنده آن ویتامین‌ها و مواد معدنی باشند استفاده کنید تا ریزش غیر عادی موها را کاهش دهید و یا متوقف کنید. جالب است که بدانید، مخمر آبجو برای تهیه ماسک طبیعی ضدریزش مو بسیار موثر است. این ماده معجزه‌کننده برای جلوگیری از ریزش غیرعادی موها، حاوی ویتامین B و نمک‌های معدنی است. نقش این ماده در تولید کراتین، که همان پروتئین ضروری برای سلامتی موها است کاملا شناخته شده است. 


طرز تهیه ماسک طبیعی ضد ریزش مو


۴ قاشق چای‌خوری مخمر آبجو را با ۳ قاشق سوپ‌خوری آب ولرم مخلوط کنید، خمیر به ‌دست آماده را به مدت نیم ساعت کنار بگذارید تا استراحت کند، ابتدا موها را کمی خیس کنید و این مخلوط را به ریشه موها بزنید و ماساژ دهید و بگذارید ماسک ضدریزش مو، حدود نیم ساعت روی موهای‌تان بماند و سپس با آب فراوان بشویید. برای رسیدن به نتیجه مطلوب، سه ماه و هفته‌ای یکبار از این ماسک مو استفاده نمایید.
 

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=13789

افزودن نظر