ساشا پیترز، ستاره سریال دروغگوهای کوچک زیبا؛ پرده از دلیل چاقی خود برداشت!
۲۶ بهمن ۱۳۹۶

ساشا پیترز، ستاره سریال دروغگوهای کوچک زیبا؛ پرده از دلیل چاقی خود برداشت!

ستاره سریال دروغگوهای کوچک زیبا، از بیماری‌ای که باعث اضافه وزن چشمگیر او شده بود پرده برداشت. او گفت "من در عرض ۲ ماه ۳۱ کیلو اضافه وزن پیدا کردم. واکنش مردم برایم خیلی آزار دهنده بود. برخی می‌گفتند باردار هستم برخی با عصبانیت از بد شدن هیکلم گلایه می‌کردند. درنهایت متوجه شدم که به سندروم تخمدان پلی‌کیستیک مبتلا هستم و تعییرات هورمونی باعث بروز این اضافه وزن شده است".


برخی از بازیگران خارجی، در سال ۲۰۱۷ بیماری خود را رسانه‌ای کردند و پس از آن با قدرت بیشتری جلوی دوربین‌ها ظاهر شدند. مثلا:


ملانی گریفیت 


این بازیگر در مصاحبه با برنامه سلامت مغز زنان در پاییز ۲۰۱۷، اعلام کرد از سال ۲۰۱۱ به بیماری صرع مبتلا شده و اولین تشنج او در سفری که به کن در فرانسه داشته اتفاق افتاده است. او در این باره توضیح داد "زمانی که با گروه فیلمبرداری در شهر کن فرانسه، بر روی قایق مشغول فیلمبرداری بودیم، اولین حمله و تشنج به من دست داد. آن‌ها مرا به بیمارستان بردند و پس از مدتی دوباره بر روی قایق بازگشتیم. اما برای بار دوم تشنج به من دست داد و نتوانستم کارم را ادامه بدهم. پس از بازگشت به آمریکا پیگیری کردم و متوجه شدیم که به صرع مبتلا هستم."


ساشا پیترز 


ستاره سریال دروغگوهای کوچک زیبا، از بیماری‌ای که باعث اضافه وزن چشمگیر او شده بود پرده برداشت. او گفت "من در عرض ۲ ماه ۳۱ کیلو اضافه وزن پیدا کردم. واکنش مردم برایم خیلی آزاردهنده بود. برخی می‌گفتند باردار هستم برخی با عصبانیت از بد شدن هیکلم گلایه می‌کردند. می‌توانم بگویم سخت‌ترین دورانی بود که تاکنون در زندگی تجربه کرده‌ام. درنهایت متوجه شدم که به سندروم تخمدان پلی‌کیستیک مبتلا هستم و تعییرات هورمونی باعث بروز این اضافه وزن شده است."


کیت والش


بازیگر ستاره سریال آناتومی گری در سال ۲۰۱۷ اعلام کرد که دو سال پیش، با یک تومور به اندازه یه لیمو در سرش روبه‌رو شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است. او درباره چگونگی پی بردن به بیماری‌اش گفت: " عبارت تومور مغزی، هیچگاه در دایره لغات من قرار نداشت. من فقط برای یک ام‌آر‌آی ساده به پزشک مراجعه کرده بودم. ناگهان پرستاری در بهت به من گفت که رادیولوژیست می‌خواهد شما را ببیند. رادیولوژیست به من گفت که به نظر می‌رسد شما یک تومور و با سایز قابل توجهی، در سرتان دارید. من از حال رفتم و مشاورم که همراه من بود بقیه نکات را گرفته بود. حتی تصور همچین چیزی را نمی‌کردم."
 

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=13785

افزودن نظر