7 گیاه دارویی برای کمک به درمان انزال زودرس
۲۱ بهمن ۱۳۹۶

۷ گیاه دارویی برای کمک به درمان انزال زودرس

ریشه، پوست و برگ‌های قاصدک می‌توانند برای تهیه یک چای تقویت‌کننده قوای جنسی مورد استفاده قرار بگیرند. شما می‌توانید از این چای به اندازه ۱ تا ۲ بار در روز استفاده کنید تا کیفیت عملکرد جنسی خودتان را افزایش بدهید.


شیوه‌های مختلفی برای درمان انزال زودرس وجود دارند که یکی از آن‌ها، درمان‌های گیاهی هستند. بسیاری از افرادی که از اختلال انزال زودرس رنج می‌برند، از گیاهان خاصی به‌عنوان درمان استفاده می‌کنند و نه‌تنها مشکل خودشان را رفع می‌‌کنند، بلکه عملکرد کلی خودشان در رابطه زناشویی را تقویت می‌سازند. در ادامه شما را با این گیاهان خاص آشنا می‌کنیم. البته به خاطر داشته باشید که این گیاهان، نمی‌توانند درمان انزال زودرس باشند و به بهبود روند درمان این اختلال، کمک می کنند. 


جینسنگ 


یکی از خاصیت‌های جینسنگ، کمک در به تاخیر انداختن ارگاسم است. این گیاه به بهبود جریان خون در بدن کمک می‌کند و نقش موثری در جوان‌سازی بدن بر عهده می‌گیرد. علاوه بر این‌ها، می‌توان به نقش جینسنگ در کاهش اضطراب اشاره کرد که درنهایت عملکرد جنسی مردان را تقویت می‌کند.


ساج طلایی (Golden Chia) 


ساج طلایی در سال‌های اخیر، محبوبیت زیادی برای درمان نارسایی‌های جنسی پیدا کرده است. گاندودرما (Gandoderma) و گاندودرما لوسیدوم (Gandoderma) نیز دو گیاه دیگر هستند که در کنار ساج طلایی قرار می‌گیرند. استفاده ترکیبی از این سه گیاه یا استفاده جداگانه از آن‌ها به تقویت قوای جنسی مردان کمک می‌کند و کیفیت بالاتری به فعالیت‌های جنسی آنان می‌بخشد. 


قاصدک 


ریشه، پوست و برگ‌های قاصدک می‌توانند برای تهیه یک چای تقویت‌کننده قوای جنسی مورد استفاده قرار بگیرند. شما می‌توانید از این چای به اندازه ۱ تا ۲ بار در روز استفاده کنید تا کیفیت عملکرد جنسی خودتان را افزایش بدهید. 


میخک 


میخک، یکی از گیاهان دارویی است که گردش خون در ارگان‌های تولید مثل را تقویت می‌کند و همچنین نقش موثری در کاهش اضطراب ایفا می‌سازد. مردان می‌توانند از روغن یا عصاره میخک نیز مستقیما برای ماساژ دادن آلت مردانه استفاده کنند تا هم عضله‌های آن را تقویت کنند و هم عروق خونی آن را باز کنند. 


پیاز سفید و عسل 


پیاز سفید می‌تواند سلامت و قوای اندام‌های تولید مثل را تقویت کند، خصوصا اگر به‌طور منظم مصرف شود. مردان همچنین می‌توانند پیاز سفید را همراه با عسل طبیعی و سیر مصرف کنند و اثربخشی آن را تا حد قابل توجهی افزایش بدهند. 


زنجبیل 


زنجبیل، یکی از گیاهانی است که می‌تواند تعداد و همچنین تحرک اسپرم‌ها را تقویت کند و درنتیجه نقش موثری در حفظ نعوظ مطلوب داشته باشد. 


سبزی‌های برگ سبز 


سبزی‌های برگ سبز حاوی ویتامین‌ها و آنتی‌اکسیدان‌های مهمی هستند که سلامت عمومی را تقویت می‌کنند. مردان با اضافه کردن این سبزی‌ها به رژیم غذایی، می‌توانند اثرات پایداری بر سلامت عمومی و سلامت جنسی باقی بگذارند. 
 

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=13738

افزودن نظر