11 ماده غذایی برای کمک به درمان انزال زودرس
۱۶ بهمن ۱۳۹۶

۱۱ ماده غذایی برای کمک به درمان انزال زودرس

هویج سرشار است از ویتامین‌ها و همه انواع مواد معدنی ضروری برای بدن. ویتامین‌های موجود در هویج به تقویت عضله‌های آلت تناسلی مردان کمک می‌کنند و همچنین نقش موثری در تنظیم جریان خون مربوط به اندام جنسی مردانه ایفا می‌سازند.


مارچوبه 


مارچوبه دارای فواید متعددی برای سلامتی مردان است. اولین مورد از این فواید نیز اثرگذاری مثبت مارچوبه در راستای تقویت قوای جنسی در مردان محسوب می‌شود. مارچوبه سرشار است از مواد معدنی و ویتامین‌های مهمی مانند ویتامین E که عملکرد هورمونی را در بدن مردان تقویت می‌کند. 


تخم‌مرغ 


یکی از ترکیبات مهمی که با تقویت قوای جنسی در مردان ارتباط دارد، ویتامین D است. به‌علاوه، مصرف تقریبا ۲ عدد تخم‌مرغ در طول روز باعث می‌شود که سطح هورمون تستوسترون در بدن مردان افزایش پیداکند. تخم‌مرغ از جمله موثرترین مواد غذایی است که انزال زودرس در مردان را درمان می‌کند. 


شکلات تلخ 


شکلات تلخ به‌عنوان یکی از بهترین مواد غذایی برای درمان انزال زودرس شناخته می‌شود. دلیلش هم این است که ترکیبات درون شکلات تلخ، گردش خون را به سمت اندام جنسی مردانه تحریک می‌کنند. به‌علاوه، شکلات تلخ حاوی نوعی اسید آمینه مهم به‌نام ال-آرژنین است که ترشح هورمون‌ها در بدن را تنظیم می‌سازد. 


هویج 


هویج سرشار است از ویتامین‌ها و همه انواع مواد معدنی ضروری برای بدن. ویتامین‌های موجود در هویج به تقویت عضله‌های آلت تناسلی مردان کمک می‌کنند و همچنین نقش موثری در تنظیم جریان خون مربوط به اندام جنسی مردانه ایفا می‌سازند. 


جو دوسر 


جو دوسر حاوی نوعی ماده شیمیایی ضروری برای بدن به‌نام سروتونین است که هم به کاهش اضطراب و هم به کاهش استرس کمک می‌کند. توجه داشته باشید که انزال زودرس مستقیما به افزایش سطح اضطراب و استرس در بدن مرتبط است و همین مساله، اهمیت جو دوسر را بالاتر می‌برد. به‌علاوه، جو دوسر سرشار از پروتئین است که برای افزایش تستوسترون در بدن اهمیت زیادی دارد. 


موز 


موز حاوی آنزیم فوق‌العاده موثری به‌نام بروملین است که قوای جنسی را در مردان تقویت می‌کند. همچنین، محققان متوجه شده‌اند که بروملین برای افزایش تعداد اسپرم‌ها نیز اثربخشی قابل توجهی دارد. 


گردو 


گردو برای مردانی که با مشکلات مربوط به مسائل جنسی مواجه هستند، اهمیت بسیار زیادی دارد. درواقع، مطالعات علمی نشان داده‌اند که گردو به درمان ضعف جنسی، اختلال نعوظ و همچنین انزال زودرس در مردان کمک می‌کند. به‌علاوه، گردوها سرشار از پروتئین‌ها و مواد معدنی ضروری برای بدن هستند. 


سیر و پیاز 


هم سیر و هم پیاز سرشار از ماده‌ای به‌نام آلیسین هستند که ترکیب فوق‌العاده حیاتی و موثری برای تقویت قوای جنسی در میان مردان محسوب می‌شود. نکته دیگر این است که آلیسین موجود در این مواد غذایی، جریان خون منتهی به اندام جنسی مردانه را تنظیم می‌کند. 


بادام و پسته 


بادام و پسته سرشار از ترکیبات پروتئینی و همچنین زینک (روی) هستند. توجه داشته باشید که مواد غذایی غنی از زینک همواره به‌عنوان یکی از درمان‌های طبیعی برای انزال زودرس مورد استفاده قرار می‌گرفته‌اند. 


لوبیا و قارچ 


انواع لوبیا و قارچ نیز سرشار از زینک هستند. به همین دلیل است که لوبیا قرمز به‌عنوان یکی از خوراکی‌های طبیعی که برای تقویت قوای جنسی مردان اثربخشی بالایی دارد، همواره مورد توجه محققان بوده است. 


کرفس 


کرفس سرشار است از دو ترکیب مهم به‌نام‌های آندروستنون و آدرستنول. به همین دلیل است که محققان، استفاده از کرفس را برای درمان انزال زودرس توصیه می‌کنند. 
 

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=13705

افزودن نظر