8 دلیل خوب برای داشتن یک روز هیجان‌انگیز!
۲۰ آذر ۱۳۹۶

۸ دلیل خوب برای داشتن یک روز هیجان‌انگیز!

دوستان خوب هم ارزش این را دارند که برای‌شان جشن بگیرید. هر ‎قدر هم که اوضاع خراب باشد، اگر دوستانی دارید که می‌توانید با آن‌ها درد‌دل کنید، این یعنی هنوز زندگی‌تان دلیلی برای هیجان و شادی دارد.


به نظر شما، چرا لازم ‌است که هر کسی با هیجان بستر خواب را ترک و روز خود را آغاز کند؟ ما در ادامه این مطلب، ۱۰ دلیل قانع‌کننده برای انجام این کار را به شما می‌گوییم:

۱. داشتن شانس تازه

دیروز مرتکب اشتباهی شدید و لازم است که امروز دوباره برای نتیجه درست گرفتن، همان کار را تکرار کنید. روی اشتباهات خود درجا نزنید، بلکه از آنها درس بگیرید . یادتان باشد امروز، روز جدیدی است که شانس تازه‌ای در اختیارتان می‌گذارد.

۲. شما زنده‌اید

به نظر شما زنده از خواب بیدار‌ شدن ارزش جشن گرفتن ندارد؟ پس، از هر روزِ جدید بهترین استفاده را ببرید و به خاطر اینکه شانس دیگری برای زندگی در اختیارتان گذاشته شده، شاد و مهیج باشید.

۳. شما دوستان خوبی دارید

دوستان خوب هم ارزش این را دارند که برای‌شان جشن بگیرید. هر ‎قدر هم که اوضاع خراب باشد، اگر دوستانی دارید که می‌توانید با آن‌ها درد‌دل کنید، این یعنی هنوز زندگی‌تان دلیلی برای هیجان و شادی دارد.

۴. یک روز دیگر، یک درآمد دیگر

حتی اگر از شغل خود نفرت دارید، حد‌اقلش این‌ است که شغل‌تان کمک می‌کند چند اسکناس به پس‌اندازتان اضافه کنید. تازه خدا را چه دیدید شاید امروز روز اضافه حقوق و یا ترفیع شغلی باشد!

۵. لذت صبحانه‌ای هیجان‌انگیز

بلند شوید و به سراغ آشپزخانه بروید تا با تدارک یک صبحانه کامل، هیجان امروزتان را فراهم کنید. دنیای بیرون منتظر شماست تا با شادی و هیجان در آغوشش بگیرید!

۶. یک ملاقات تازه

چه کسی می‌داند که امروز با چه کسی برخورد خواهد کرد. شاید یک دوست قدیمی که سال‌ها‌ست او را ندیده‌اید و یا حتی یک فرد کاملا جدید. شاید امروز همان روزی باشد که بتوانید بهترین دوست خود را پیدا کنید.

۷. آموختن چیزهای جدید

خیلی جالب است که انسان هرگز از یاد ‌گرفتن دست نمی‌کشد. کتاب بخوانید، در اینترنت سرچ کنید، به صحبت‌های دیگران گوش کنید، تا هم درباره دنیای اطراف‌تان و هم درباره خودتان چیزهای جدیدی بیاموزید.

۸. امروز اولین روز از باقیمانده عمر شماست!

در این اولین روز از روزهای باقیمانده عمرتان می‌توانید بعضی چیز‌ها را تغییر دهید، می‌توانید تجارب تازه‌ای داشته باشید و می‌توانید برای انتخاب جایگاه بعدی‌تان تصمیم بگیرید. خیلی هیجان دارد، دست به‌کار شوید!

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=13204

افزودن نظر