اهمیت استفاده از پرایمر آرایشی و کرم ضدآفتاب در بهار
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶

اهمیت استفاده از پرایمر آرایشی و کرم ضدآفتاب در بهار

همراه با فرارسیدن روزهای بهاری، استفاده از کرم ضدآفتاب و محصولات دارای SPF بالا نیز اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا می‌کند.


پرایمر آرایشی (Primer)، محصول ویژه‌ای است که دو فایده مهم برای زنان دارد: پنهان کردن نقص‌ها و عیب‌های صورت، و کمک کردن به ماندگاری بیشتر مواد آرایشی روی صورت. زنان می‌توانند در هر زمانی از پرایمر استفاده کنند، اما اهمیت این کار در فصل بهار و تابستان بیشتر از همیشه است.

همراه با فرارسیدن روزهای بهاری، استفاده از کرم ضدآفتاب و محصولات دارای SPF بالا نیز اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا می‌کند. اگر هنوز نمی‌دانید که این محصولات دقیقا چه فایده‌ای دارند، بهتر است که این سه فایده مهم را به ذهن بسپارید: محافظت از پوست در مقابل اشعه‌های UV، آسیب‌های ناشی از نور خورشید و پیری زودرس.

نکته دیگری که در فصل بهار اهمیت دارد، استفاده از براش‌های مخصوص بدن است (چیزی شبیه به لیف کشیدن). با توجه به گسترده بودن پوست بدن، این کار به زمان زیادی نیاز پیدا می‌کند، ‌اما فواید براشینگ بدن (body brushing) به‌اندازه‌ای زیاد است که اهمیت آن تا چندین برابر افزایش می‌دهد. این فواید عبارت‌اند از نرم کردن پوست بدن، تقویت گردش خون، افزایش بازتولید سلول‌های پوستی و کمک به درمان سلولیت. در ضمن، کمک گرفتن از روش‌های استاندارد لایه‌برداری در کنار براشینگ بدن می‌تواند اثربخشی هر دو را بیشتر کند.

 

 

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=11728

پیشنهاد سلامتیسم

افزودن نظر