الگوی خواب شما به کدام حیوان نزدیک‌تر است؟/ گرگ؛ شب زنده‌دار
۱۹ بهمن ۱۳۹۵

الگوی خواب شما به کدام حیوان نزدیک‌تر است؟/ گرگ؛ شب زنده‌دار

گرگ در حیات وحش همیشه به‌عنوان یک حیوان بی‌باک و شجاع شناخته می‌شود که همیشه هم برای شکار آماده است. گرگ‌ها معمولا گروهی زندگی می‌کنند و گروهی هم به شکار دست می‌زنند.


گرگ در حیات وحش همیشه به‌عنوان یک حیوان بی‌باک و شجاع شناخته می‌شود که همیشه هم برای شکار آماده است. گرگ‌ها معمولا گروهی زندگی می‌کنند و گروهی هم به شکار دست می‌زنند. افرادی که از نظر کرونوتایپ در گروه گرگ‌ها قرار می‌گیرند، به‌راحتی در شب‌ها بیدار می‌مانند و تا فرارسیدن ساعات نیمه‌شب، احساس نمی‌کنند که به خواب نیاز دارند.


این افراد معمولا در ساعات اولیه بعد از بیدار شدن در صبح، تمایلی به خوردن صبحانه ندارند و اغلب ترجیح می‌دهند که دوباره بخوابند. با این‌حال، آنان بعد از فرارسیدن تاریکی شب با اشتهای روبه‌افزایش روبه‌رو می‌شوند و دل‌شان می‌خواهد که غذای بیشتری بخورند.


به‌گفته دکتر بروس (متخصص خواب)، گرگ‌ها معمولا افراد ریسک‌پذیری هستند و سه صفت بارز آنان هم ادراک شهودی، خلاقیت و احساسی بودن است. آنان معمولا در زمینه‌های هنر، پزشکی یا تکنولوژی فعالیت می‌کنند. دکتر بروس به افرادی که از نظر کرونوتایپ در گروه گرگ‌ها قرار می‌گیرند، توصیه می‌کند که صبح‌ها دو ساعت مختلف را برای بیدار شدن تنظیم کنند تا خواب نمانند! علاوه بر این، بهتر است که این افراد تا ساعت ۶ بعد از ظهر همه کارهای اصلی‌شان را انجام داده باشند و دیرتر از دیگران شام بخورند.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=11191

افزودن نظر