برای افزایش میل جنسی خود موز و سیب‌زمینی بخورید
۱۲ بهمن ۱۳۹۵

برای افزایش میل جنسی خود موز و سیب‌زمینی بخورید

موز، یکی از بهترین منابع برای دریافت پتاسیم است که با اثرات مخرب ناشی از مصرف غذاهای شور و پُر از سدیم مقابله می‌کند. اما این مساله چرا اهمیت دارد؟ 


موز
موز، یکی از بهترین منابع برای دریافت پتاسیم است که با اثرات مخرب ناشی از مصرف غذاهای شور و پُر از سدیم مقابله می‌کند. اما این مساله چرا اهمیت دارد؟ نکته این‌جاست که غذاهای شور می‌توانند جریان خون در آلت تناسلی را ضعیف کنند و درنتیجه رسیدن به اوج لذت جنسی را با اختلال مواجه سازند. علاوه بر این، مصرف غذاهای شور می‌تواند باعث نفخ شدید شود و هر فردی را آزار بدهد. پس با استفاده از موز می‌توانید جلوی این مشکلات را بگیرید و به تقویت میل جنسی خودتان کمک کنید.


سیب‌زمینی
انواع سیب‌زمینی‌های سفید و شیرین، به‌عنوان منابع عالی برای دریافت پتاسیم شناخته می‌شوند. این ماده مغذی مهم، با نفخ ناشی از مصرف نمک مقابله می‌کند و جریان خون را هم تقویت می‌کند. هر دوی این فواید می‌توانند عملکرد شما را در رابطه زناشویی بهتر کنند و حتی احساس لذت شما را افزایش بدهند. نکته مهم دیگر، این است که مصرف سیب‌زمینی برای تقویت خلق‌وخو هم مفید است. بسیاری از مطالعات نشان داده‌اند که پایین بودن سطح پتاسیم در بدن با ابتلا به افسردگی ارتباط دارد.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=11116

افزودن نظر