برنامه‌ریزی 48 ساعته برای درخشش در مهمانی/ مانیکور، اسکراب، خواب کافی
۰۵ بهمن ۱۳۹۵

برنامه‌ریزی ۴۸ ساعته برای درخشش در مهمانی/ مانیکور، اسکراب، خواب کافی

وقتی که فقط ۴۸ ساعت تا شروع مراسم یا مهمانی وقت دارید، باید کاملا برنامه‌ریزی‌شده و دقیق عمل کنید. اولین و مهم‌ترین کار شما در این موقعیت، لایه‌برداری تمام سطح بدن با استفاده از لایه‌بردارهای خانگی است.


وقتی که فقط ۴۸ ساعت تا شروع مراسم یا مهمانی وقت دارید، باید کاملا برنامه‌ریزی‌شده و دقیق عمل کنید. اولین و مهم‌ترین کار شما در این موقعیت، لایه‌برداری تمام سطح بدن با استفاده از لایه‌بردارهای خانگی است. اسکراب‌های بسیار متنوعی برای این کار در دسترس شما قرار دارند و به‌راحتی می‌توانید گزینه مورد نظر خودتان را پیدا کنید. البته اسکراب‌ها باید براساس قواعد درست مورد استفاده قرار بگیرند و هیچ وقت نباید آن‌ها را روی پوست فشار داد. در غیر این صورت، خراش‌ها و بریدگی‌هایی مختلفی روی بخش‌هایی از پوست به‌وجود می‌آیند که قطعا در عرض ۴۸ ساعت از بین نمی‌روند.


انجام دادن مانیکور در این فاصله زمانی کم، یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید انتخاب کنید. با انجام دادن مانیکور، دیگر لازم نیست که نگران زیبایی ناخن‌های خودتان باشید و می‌توانید با اطمینان از کیفیت مطلوب ناخن‌ها به مراسم یا مهمانی مورد نظرتان بروید.

 

برنامه ریزی یک ماهه برای درخشش در مهمانی


فراموش نکنید که خوابیدن سر وقت در این فاصله زمانی، بسیار مهم است. خواب کافی و مطلوب در چند روز منتهی به مهمانی یا مراسم، یکی از اصول ضروری برای حفظ زیبایی به‌حساب می‌آید، چون آرامش و شادابی چهره شما را تقویت می‌کند.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=11025

پیشنهاد سلامتیسم

افزودن نظر