دانستی‌های جالب درباره لب‌ها/ نازک شدن لب‌ها با افزایش سن
۱۸ دی ۱۳۹۵

دانستی‌های جالب درباره لب‌ها/ نازک شدن لب‌ها با افزایش سن

همزمان با افزایش سن، لب‌ها نیز نازک‌تر و نحیف‌تر می‌شوند و حالت اولیه خودشان را از دست می‌دهند. اگر هنوز به این واقعیت ساده باور ندارید، بهتر است که به عکس‌های قدیمی خودتان نگاه کنید. 


نازک شدن لب‌ها با افزایش سن


همزمان با افزایش سن، لب‌ها نیز نازک‌تر و نحیف‌تر می‌شوند و حالت اولیه خودشان را از دست می‌دهند. اگر هنوز به این واقعیت ساده باور ندارید، بهتر است که به عکس‌های قدیمی خودتان نگاه کنید. نکته مهم این است که روند پیری، تولید کلاژن را در بدن ما کاهش می‌دهد و دقیقا همین کلاژن است که شکل و بافت گوشتی ویژه‌ای به لب‌ها می‌بخشد. خوش‌بختانه، امروزه محصولات حجم‌دهنده مخصوص لب‌ها در دسترس قرار دارند و افرادی که واقعا با نازکی بیش از حد لب‌ها مشکل دارند، می‌توانند از این محصولات استفاده کنند.

لب‌ها، احساسات را بروز می‌دهند!
لب‌های ما می‌توانند شادی درونی را با لبخند و آشفتگی درونی را با حالت اخم و ناراحتی به دیگران نشان بدهند. حتی عصبانی بودن ما از طریق جمع کردن لب‌ها، و ترس و وحشت ناگهانی ما هم از طریق باز کردن لب‌ها، کاملا مشخص می‌شود. درواقع باید گفت که لب‌های ما، ابزار‌های ارتباطی مهم و بی‌نقصی هستند که قبل از صحبت کردن، نکات زیادی را درباره وضعیت ما در اختیار طرف مقابل می‌گذارند.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=10827

افزودن نظر