8 ترفند برای پنهان کردن خطوط ریز صورت/ لب‌ها را بیش از حد برجسته نکنید
۱۳ دی ۱۳۹۵

۸ ترفند برای پنهان کردن خطوط ریز صورت/ لب‌ها را بیش از حد برجسته نکنید

آیا شما هم یکی از کسانی هستید که همیشه سعی می‌کنند رنگ‌های کاملا متفاوتی را نسبت به رنگ پوست صورت و رنگ طبیعی لب‌های‌شان برای رژ لب انتخاب کنند؟


۸. لب‌ها را بیش از حد برجسته نکنید
آیا شما هم یکی از کسانی هستید که همیشه سعی می‌کنند رنگ‌های کاملا متفاوتی را نسبت به رنگ پوست صورت و رنگ طبیعی لب‌های‌شان برای رژ لب انتخاب کنند؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است، باید بدانید که استفاده از این نوع رژ لب‌ها، توجه دیگران را بیشتر از هر چیز دیگری به خطوط ریز اطراف لب‌ها و چین‌وچروک‌های اطراف دهان جلب می‌کند. پس این کار، به‌جای این‌که زیبایی شما را بیشتر کند، شما را پیرتر نشان می‌دهد.


برای جلوگیری از این مشکل، باید مداد لب مناسبی را برای خط لب خودتان انتخاب کنید. بنابراین، سراغ محصولاتی بروید که بافت خامه‌ای دارند و رنگ‌شان در درازمدت پایدار باقی می‌ماند. علاوه بر این، دقت داشته باشید که رنگ مداد لب شما باید با رنگ طبیعی لب‌های‌تان هماهنگ باشد. اگر رنگ‌های کاملا متضاد و ناهمخوانی را انتخاب کنید، عیب‌های صورت خودتان را بیشتر در معرض دید دیگران قرار می‌دهید. رعایت این نکته، لب‌های شما را در نظر دیگران، کاملا طبیعی و ظریف جلوه می‌دهد. فراموش نکنید که زیاده‌روی در استفاده از رژ لب یا خط لب، زیبایی شما را کمتر می‌کند.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=10797

افزودن نظر