10 اشتباه مردان درباره سلامتی‌شان/ نپذیرفتن کمک برای حل ناتوانی جنسی
۱۰ دی ۱۳۹۵

۱۰ اشتباه مردان درباره سلامتی‌شان/ نپذیرفتن کمک برای حل ناتوانی جنسی

مردان معمولا به‌خاطر ناتوانی جنسی از همسرشان خجالت می‌کشند، اما چنین مساله‌ای هیچ ارتباطی به مردانگی شما ندارد و مردانگی شما را زیر سوال نمی‌برد.


نپذیرفتن کمک برای حل مساله ناتوانی جنسی

مردان معمولا به‌خاطر ناتوانی جنسی از همسرشان خجالت می‌کشند، اما چنین مساله‌ای هیچ ارتباطی به مردانگی شما ندارد و مردانگی شما را زیر سوال نمی‌برد. علت اصلی ناتوانی جنسی، معمولا ضعیف بودن جریان خون در ناحیه آلت تناسلی است. این مشکل حتی می‌تواند نشانه‌ای از ابتلا به بیماری‌های قلبی باشد. بنابراین، بدون هیچ خجالتی باید غرور خودتان را کنار بگذارید و نزد پزشک بروید.

 

رفتن بیش از حد به دستشویی

امروز چند بار به دستشویی رفته‌اید؟! آیا اصلا دفعاتی که به دستشویی می‌روید را می‌شمارید؟! به نظر متخصصان، بهتر است که این کار را انجام بدهید. اگر بیش از ۸ بار در روز یا بیش از ۲ بار در شب به دستشویی می‌روید، احتمالا با مشکل خاصی مواجه هستید. این اتفاق می‌تواند نشانه‌ای از مسائل پزشکی مانند بزرگ شدن پروستات، مثانه بیش‌فعال (OAB) و یا حتی انواع خاصی از سرطان باشد. بنابراین، اگر با این مشکل روبه‌رو هستید، حتما به پزشک مراجعه کنید. نادیده گرفتن این مشکل می‌تواند به عوارض جبران‌ناپذیر و ناخوشایندی منجر شود.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=10775

افزودن نظر