روغن نارگیل باعث ریزش موهای ضعیف می‌شود؟!
۰۷ دی ۱۳۹۵

روغن نارگیل باعث ریزش موهای ضعیف می‌شود؟!

به‌طور کلی، استفاده از روغن نارگیل برای پوست و مو، هیچ خطری ندارد و به هیچ عارضه خاصی منجر نمی‌شود. با این‌حال، استفاده بیش از حد از روغن نارگیل می‌تواند باعث تجمع روغن در موها و پوست سر شود.


به‌طور کلی، استفاده از روغن نارگیل برای پوست و مو، هیچ خطری ندارد و به هیچ عارضه خاصی منجر نمی‌شود. با این‌حال، استفاده بیش از حد از روغن نارگیل می‌تواند باعث تجمع روغن در موها و پوست سر شود. چنین اتفاقی می‌تواند موها را شدیدا چرب کند، خصوصا اگر موهای نازک و نرمی داشته باشید.


برای جلوگیری از این مشکل، فقط با مقدار کمی از روغن نارگیل شروع کنید و در اولین دفعات با احتیاط پیش بروید. شما باید مقدار کمی از روغن نارگیل را روی موها پخش کنید و طوری ماساژ بدهید که به ریشه موها برسد. افراد دارای موهای بسیار نازک و نرم، ‌بهتر است که از تماس روغن نارگیل با پوست سر جلوگیری کنند.


علاوه بر این، با این‌که ریزش ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در طول روز طبیعی است، اما بسیاری از افراد گزارش کرده‌اند که اسعتمال روغن نارگیل باعث ریزش خیلی شدید موهای‌شان می‌شود. البته معمولا در این مورد، مشکل به روغن نارگیل ارتباط دارد. درواقع استعمال روغن نارگیل، شرایط لازم را برای ریزش موهای ضعیف،‌ آماده می‌کند.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.com/?n=10745

پیشنهاد سلامتیسم

افزودن نظر