راه‌هایی ساده برای جوان‌سازی پوست گردن و سینه/ استفاده از ضدآفتاب با SPF بالا

راه‌هایی ساده برای جوان‌سازی پوست گردن و سینه/ استفاده از ضدآفتاب با SPF بالا

  • ۲۲ دی ۱۳۹۵
  • بازدید: ۹۸ بار

شاید بتوان گفت که مهم‌ترین نکته برای حفظ زیبایی که همیشه روی آن تاکید می‌شود، این است: محافظت از پوست در مقابله صدمات ناشی از اشعه‌های UVA و UVB خورشید.

سلامتیسم

ضرورت استفاده از کرم ضدآفتاب با SPF بالا


شاید بتوان گفت که مهم‌ترین نکته برای حفظ زیبایی که همیشه روی آن تاکید می‌شود، این است: محافظت از پوست در مقابله صدمات ناشی از اشعه‌های UVA و UVB خورشید. بسیاری از متخصصان در فرصت‌های مختلف، این نکته را به ما گوشزد کرده‌اند. با این‌حال، بسیاری از افراد از محصولات ضدآفتاب فقط برای پوست صورت استفاده می‌کنند و از یاد می‌برند که باید همین کار را برای پوست گردن نیز انجام بدهند. مساله کاملا روشن است: هر قسمتی از پوست که برای مدت طولانی در معرض تماس مستقیم با نور خورشید قرار می‌گیرد، باید محافظت شود.


وقتی که پوست با نور مستقیم خورشید تماس پیدا می‌کند، احتمال هر آسیبی وجود دارد: سوختگی، چین‌وچروک، لکه‌های پوستی و آسیب‌دیدگی مویرگ‌ها. با توجه به همین نکته، استفاده از کرم ضدآفتاب برای همه افراد ضروری است و این محصولات باید با توجه به میزان قرار گرفتن در معرض تماس با نور خورشید انتخاب شوند. محصولات دارای SPF ۳۰ برای افرادی که تماس عادی با نور خورشید دارند، مناسب هستند. اگر بیشتر از حد عادی در معرض تماس با نور خورشید قرار می‌گیرید، به کرم‌های قوی‌تر نیاز دارید.

افزودن نظر

سه + چهار =
در همین زمینه بخوانید...

محبوب‌ ترین مطالب

جدیدترین مطالب