بهترین راه‌ها برای کاهش استرس فصلی/ فلور روده را تقویت کنید!

بهترین راه‌ها برای کاهش استرس فصلی/ فلور روده را تقویت کنید!

  • ۱۸ دی ۱۳۹۵
  • بازدید: ۹۲ بار

امروزه اثبات شده است که عواملی مانند استرس، شب‌بیداری طولانی و مصرف مواد غذایی سرشار از قند، همگی دارای اثرات زیان‌باری برای فلور روده هستند. 

سلامتیسم

فلور روده را تقویت کنید!
امروزه اثبات شده است که عواملی مانند استرس، شب‌بیداری طولانی و مصرف مواد غذایی سرشار از قند، همگی دارای اثرات زیان‌باری برای فلور روده هستند. خوش‌بختانه، اضافه کردن پروبیوتیک‌ها به رژیم غذایی می‌تواند در بازگرداندن تعادل فلور روده نقش بسیار موثری داشته باشد. نکته مهم دیگر این است که وقتی روده‌ها از این نظر به شرایط مطلوب می‌رسند، عملکرد سیستم ایمنی بدن نیز بهبود پیدا می‌کند. بنابراین، بهتر است که همین امروز به فروشگاه بروید و محصولات مفیدی مانند ماست‌های پروبیوتیک خریداری کنید.

به خودتان فشار نیاورید!
اگر احساس می‌کنید که بیشتر از هر چیزی به استراحت نیاز دارید، لازم نیست که خودتان را برای شرکت در جمع‌های مختلف به دردسر بیاندازید. همین‌طور اگر مواجه شدن با افراد خاص یا قرار گرفتن در مکان‌های خاص، استرس شما را افزایش می‌دهد، بهتر است که خودتان را از این موقعیت‌ها دور نگه دارید. وقت‌گذرانی با افرادی که احساش شادی و آرامش را در شما تقویت می‌کنند، یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش استرس در فصل زمستان است. علاوه بر این، می‌توانید برای دور ماندن از هوای آلوده، از خرید اینترنتی کمک بگیرید.

افزودن نظر

در همین زمینه بخوانید...

محبوب‌ ترین مطالب

جدیدترین مطالب