۱۰ اشتباه مردان درباره سلامتی‌شان/ زیاده‌روی در مصرف گوشت قرمز و سیب‌زمینی سرخ‌کرده

۱۰ اشتباه مردان درباره سلامتی‌شان/ زیاده‌روی در مصرف گوشت قرمز و سیب‌زمینی سرخ‌کرده

  • ۱۲ دی ۱۳۹۵
  • بازدید: ۷۷ بار

آمارها نشان می‌دهند که درصد کمی از مردان در طول روز، به اندازه کافی از سبزی‌ها و میوه‌ها استفاده می‌کنند. این درحالی است که پزشکان به مردان توصیه می‌کنند تا هر روز ۴ تا ۵ وعده مصرفی، میوه و سبزی بخورند. درواقع، این کار برای سلامت قلبی آنان ضروری است. 

سلامتیسم

زیاده‌روی در مصرف گوشت قرمز و سیب‌زمینی سرخ‌کرده!
آمارها نشان می‌دهند که درصد کمی از مردان در طول روز، به اندازه کافی از سبزی‌ها و میوه‌ها استفاده می‌کنند. این درحالی است که پزشکان به مردان توصیه می‌کنند تا هر روز ۴ تا ۵ وعده مصرفی، میوه و سبزی بخورند. درواقع، این کار برای سلامت قلبی آنان ضروری است. این کار، شانس مواجه شدن با سکته مغزی، ابتلا به سرطان و مشکلات گوارشی را کاهش می‌دهد. حتی به مردان کمک می‌کند تا سطح قند خون خودشان را در وضعیت عادی حفظ کنند.


برخلاف این توصیه‌های مهم،‌ بیشتر مردان تمایل دارند که از گوشت قرمز، فرآورده‌های گوشتی، سیب‌زمینی سرخ‌کرده، یا فست‌فودها استفاده کنند. حتی برخی از آنان، هر روز همین مواد غذایی را می‌خورند.

رفتارهای پُرخطر
بعضی از مردان تمایل دارند که سیگار بکشند، خیلی سریع رانندگی کنند یا انواع هیجانات همراه با ریسک را تجربه کنند. آمارها نشان می‌دهند که مردان خیلی بیشتر از زنان به انجام دادن چنین کارهایی تمایل دارند. شاید این رفتارها واقعا هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده باشند، ‌اما مطمئن باشید که برای سلامتی مضر هستند. بنابراین، گاهی اوقات بهتر است که به عواقب انتخاب‌های خودتان فکر کنید.

افزودن نظر

در همین زمینه بخوانید...

محبوب‌ ترین مطالب

جدیدترین مطالب